Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wycen instalacji sanitarnych

"EIFFAGE POLSKA BUDOWNICTWO" S.A.

Domaniewska 28

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie wycen i ofert przetargowych

  • sporządzanie przedmiarów robót

  • kalkulacja kosztów i cen jednostkowych

  • opracowywanie kosztorysów budowlanych

  • analiza rozwiązań technicznych i proponowanie rozwiązań zamiennych

  • analizowanie ofert Podwykonawców i Dostawców

  • udział w negocjacjach z Inwestorami

  • prowadzenie rozmów i negocjacji z Podwykonawcami na etapie przetargu oraz uczestnictwo w wyborze Podwykonawcy na etapie realizacji

  • kontakt z działem realizacji poprzez sporządzanie obmiarów robót dodatkowych oraz kalkulacja kosztów, wyjaśnianiu powstałych rozbieżności w stosunku do uzgodnień z etapu przetargu etc.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek inżynieria środowiska

  • minimum trzyletnie doświadczenie w opracowywaniu wycen dla obiektów kubaturowych

  • znajomość rynku Podwykonawców i Dostawców materiałów

  • umiejętność kosztorysowania w programie Norma PRO

  • biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word)

  • znajomość oprogramowania typu CAD

  • znajomość języka angielskiego mile widziana

  • umiejętność pracy z dużą ilością danych

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • atrakcyjną i interesującą pracę w międzynarodowym środowisku

  • kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy

  • pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

  • szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna