Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wycen

  • Jasło, podkarpackie
  • Specjalista
  • 15.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nowy Styl Sp. z o.o. czołowy europejski producent mebli, poszukuje kandydatów i kandydatki na stanowisko pracy utworzone w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 4.4. Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie kandydatów do Biura Zarządzania Projektami (Dział Sprzedaży Krajowej) na stanowisko:

    Miejsce pracy:Jasło
    Nr ref.: SW/01/2018

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie ofert cenowych i kosztorysów  w oparciu o ścisłą współpracę z klientem i innymi działami ,
    • Gromadzenie i analiza danych niezbędnych do przygotowania oferty handlowej,
    • Wsparcie dla Kierowników Projektów  polegające np. na :
      • Koordynacji wycen produktów nietypowych ,
      • Pozyskiwaniu danych koniecznych do poprawnej realizacji projektu ,
      • Realizacji zadań składowych w projekcie ,
      • Weryfikacji poprawności dokumentów .
    • Prowadzenie projektów o nieskomplikowanej strukturze.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne/matematyczne),
    • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu kompleksowych ofert handlowych na rynku B2B,
    • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Dbałość o szczegóły

    Oferujemy:

    • Bardzo ciekawą pracę w jednej z największych międzynarodowych firm z branży meblarskiej w Europie,
    • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii uzależnionej od wyników sprzedażowych
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Profesjonalną ścieżkę adaptacji, programy rozwoju kompetencji twardych oraz miękkich,
    • Jasno określoną ścieżkę rozwoju w firmie,
    • Dużą samodzielność w działaniu,
    • Bardzo dobrą atmosferę w zespole,
    • Prace stacjonarną .
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

    Zapraszamy na naszą stronę: www.nowystylgroup.com

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji jest Nowy Styl Sp. z o. o. z siedzibą w Krośnie (38-400), ul. Pużaka 49. Dane osobowe mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Prosimy o dołączenie klauzul:

     "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nowy Styl Sp. z o. o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji”.

    bottom