Specjalista ds. wycen - Kosztorysant

  • Namysłów, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.10.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 29.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dobra Forma to firma z 17-letnią tradycją będąca wiodącym producentem najwyższej jakości rozwiązań meblowych dla rynku retail, HoReCa i wnętrz biurowych.

    Dobra Forma jest marką Polskiej Grupy Meblowej oraz wchodzi w skład Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

    U źródeł sukcesu firmy stoi ponad 100-osobowy zespół profesjonalistów, pracujących na terenie fabryki zajmującej powierzchnię 2500 m2. Połączenie pasji, rzemiosła i technologii pozwala nam na spełnianie najbardziej wyszukanych oczekiwań w tworzeniu wnętrz. Dotychczasowi klienci firmy to m.in. takie marki, jak: Benix, CHIC Group, Duda Clinic, Hampton by Hilton, Holiday Inn Express, Impel, Pfleiderer.

    W chwili obecnej firma Dobra Forma poszukuje osoby na stanowisko:

    ZAKRES ZADAŃ:

    • analizowanie dokumentacji projektowej i przetargowej oraz wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,
    • sporządzanie kosztorysów, wycen, budżetów ofertowych mebli na podstawie projektu lub wytycznych klienta.

    WYMAGANIA:

    • znajomość rysunku technicznego,
    • wiedza w zakresie budowy mebli skrzyniowych, komponentów meblowych (dostępne na rynku materiały i okucia),
    • znajomość branży meblowej,
    • wykształcenie techniczne (preferowane technologia drewna),
    • doświadczenie w pracy jako specjalista ds. wycen mebli,
    • dobra znajomość obsługi MS Excel,
    • umiejętności analityczne,
    • skrupulatność i dobra organizacja pracy.

    OFERUJEMY:

    • bardzo ciekawą pracę w rozwijającej się firmie z branży meblarskiej,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • dofinansowanie obiadów,
    • pracę w profesjonalnym zespole, złożonym z najlepszych specjalistów w swoich obszarach,
    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansu wewnętrznego,
    • profesjonalne narzędzia pracy,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji - udział w szkoleniach specjalistycznych.

    Klikając w przycisk „Aplikuj", „Aplikuj teraz" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dobra Forma sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Mając na względzie treść rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zgodnie z treścią art. 13 ww. rozporządzenia (RODO) w imieniu dobra forma sp. z o.o. z/s w Namysłowie informujemy, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowym jest: dobra forma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z/s w Namysłowie, wpisana do wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000070700;
    2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z rekrutacją / przyszłą rekrutacją – nad podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, c RODO oraz ustawy Kodeks Pracy;
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji okres tej i przyszłych rekrutacji*
    4. Posiada Pani/Pan prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także cofnięcia zgody;
    5. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
    6. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne;