Oferta pracy

Specjalista ds. Wyceny Aktywów Funduszy Inwestycyjnych

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja powierzonych zadań związanych z weryfikacją wyceny wartości aktywów netto funduszy inwestycyjnych;

  • prowadzenie rejestru aktywów funduszy inwestycyjnych, ich bieżąca rekoncyliacja oraz weryfikację tytułu własności funduszy inwestycyjnych do poszczególnych składników aktywów funduszy;

  • kontrola czynności faktycznych i prawnych dokonywanych przez fundusz inwestycyjny oraz nadzorowanie doprowadzania do zgodności tych czynności z prawem i statutem funduszu;

  • rozwój systemów i aplikacji bankowych,

  • współpraca z funduszem i agentem transferowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki Finanse, Ekonomia, Bankowość, Rachunkowość itp.);

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • znajomość rynku kapitałowego i rynków finansowych;

  • znajomość przepisów prawa w zakresie funduszy inwestycyjnych;

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • skrupulatność i doskonała organizacja pracy;

  • umiejętność pracy zespołowej;

  • znajomość MS Office (w tym Excel i VBA) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;

  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pakiet kafeteryjny

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Szczegóły

Przewiń do profilu firmy