Oferta pracy

Specjalista ds. Wyceny

Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Dębica

    Dębica, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie kalkulacji procesów produkcyjnych i wyceny detali, maszyn i urządzeń,

  • Komplementacja dokumentów potrzebnych do sporządzenia wycen,

  • Opracowywanie zapotrzebowania materiałowego,

  • Komunikacja z Klientem w procesie opracowania wyceny.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe praktycznie niezbędne, lub praktyka na podobnym stanowisku w branży metalowej.

  • Umiejętność sporządzania kalkulacji, analizowania dokumentacji technicznej,

  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa, technologii obróbczych, spawalnictwa oraz zabezpieczeń antykorozyjnych,

  • Znajomość standardów i normatywów w procesach obróbczych metali i pokrewnych (w tym spawalniczych),

To oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja,

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy