Oferta pracy

Specjalista ds. wyceny samochodów

AUTO1 Polska Sp. z o.o.

Połczyńska 31A

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca wycena aut używanych i rekomendacja sugerowanych cen

  • Analiza cen i wartości samochodów używanych dostępnych na rynku

  • Monitorowanie rynku samochodów używanych oraz zachodzących na nim zmian

  • Weryfikacja, nadzór i prowadzenie dokumentacji wycenionych i odkupionych samochodów w oparciu o dostępne zasoby informatyczne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie wyceny i odkupu samochodów używanych

  • Znajomość branży motoryzacyjnej, specyfiki rynku samochodów używanych

  • Zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Otwartość i gotowość szybkiego uczenia się

  • Dobra znajomość pakietu Google Suite

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych oraz zespołowych wyników pracy

  • Oferta pracownicza - zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

AUTO1 Group jest europejskim liderem online'owych giełd samochodów używanych. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 30 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w 2019 roku AUTO1 Group sprzedała ponad 619 000 samochodów używanych (z przychodem 3,5 miliarda euro), a od 2012 roku sprzedaliśmy ich już ponad 2 000 000! W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 4 200 osób.

Przewiń do profilu firmy

Specjalista ds. wyceny samochodów (Pricing Manager)

Specjalista ds. wyceny samochodów (Pricing Manager) będzie realizować online wyceny samochodów używanych w ramach wszystkich linii biznesowych AUTO1 Group w Polsce. W naszym dziale wycen (Pricing) łączymy wiedzę techniczną, handlową i analityczną, a przy pomocy naszej obszernej bazy danych i stałej analizy aktualnych trendów określamy najlepszą w Europie cenę każdego pojazdu. Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją, posiadasz wiedzę na temat samochodów oraz znasz realia rynku samochodów używanych, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.