Oferta pracy

Specjalista ds. Wynagrodzeń i Benefitów

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, w związku z jej dynamicznym rozwojem, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów w zakresie kształtowania motywacyjnych systemów wynagrodzeń;
  • Tworzenie raportów i analiz (kadrowych, finansowych, rynkowych);
  • Zarządzanie benefitami pracowniczymi;
  • Kontrola budżetu składników wynagrodzeń;
  • Uczestnictwo w przygotowaniu planów zatrudnienia i wynagrodzeń;
  • Zarządzanie projektami z obszaru wynagrodzeń i benefitów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze benefitów pracowniczych i budżetowaniu kosztów;
  • Doświadczenie w realizowaniu analiz;
  • Umiejętności analityczne i znajomość programu MS Excel;
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym (min. B2).

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Szeroki pakiet benefitów;
  • Transport do/z pracy;
  • Możliwość rozwoju, szkolenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy