Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wynagrodzeń i Benefitów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wybierz firmę,
    którą będziesz mógł/ła kształtować

    Dynamicznie rozwijająca się firma LINK4, lider ubezpieczeń direct
    w Polsce, laureat nagrody Great Place to Work 2018, zwycięzca rankingu na Najlepszego Pracodawcę w Polsce w 2013, 2014, 2016 w kategorii duże firmy, poszukuje osoby na stanowisko:

    (nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)
    Miejsce pracy: Warszawa

      GŁÓWNE ZADANIA:

    • prowadzenie całokształtu spraw związanych z naliczaniem wynagrodzeń pracowników firmy LINK4 i ich rozksięgowaniem, w tym w szczególności:
      • sporządzanie list płac,
      • obliczanie wynagrodzeń/zasiłków chorobowych, godzin nadliczbowych, ekwiwalentów za urlop, odpraw dla pracowników zwolnionych, odpraw emerytalnych/rentowych, wynagrodzeń urlopowych,
      • dokonywanie potrąceń obligatoryjnych i dobrowolnych z wynagrodzeń pracowników,
      • sporządzanie przelewów,
      • prowadzenia kartotek zarobkowych i zasiłkowych,
      • prowadzenie rozliczeń z ZUS, Urzędami Skarbowymi i innymi jednostkami ubezpieczającymi;
    • obsługa umów cywilnoprawnych wraz z ich rozliczaniem (umowa zlecenie, umowa o dzieło)
    • obsługa pracowników, współpraca z partnerami zewnętrznymi i rozliczanie dodatkowych świadczeń dla pracowników (m.in. ubezpieczenia dodatkowe, zajęcia sportowe etc.)
    • współpraca z dostawcami benefitów pracowniczych
    top

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w średnim lub dużym przedsiębiorstwie
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
    • Bardzo duża motywacja do pracy, samodzielność
    • Wykształcenie wyższe
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
    • Znajomość programu Płatnik

    MY ZAPEWNIMY CI:

    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • Pracę w kulturze zorientowanej na osiągnięcia, gdzie każdy z nas ma wyznaczone wartości i cele oraz jest za nie nagradzany
    • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

    LINK4 to miejsce, gdzie PASJA spotyka się z pracą. Obejrzyj filmik o LINKowych pasjonatach

    ZOBACZ NASZ FILM!