Specjalista ds. wynagrodzeń i HR w Biurze Zasobów Ludzkich i Administracji

Lotos Terminale S.A.

  • Czechowice-Dziedzice

    Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • pełna obsługa płacowa

  • naliczanie wynagrodzeń

  • naliczanie zasiłków chorobowych

  • wystawianie zaświadczeń dla pracowników

  • rozliczenia z ZUS oraz Urzędem Skarbowym

  • bieżąca obsługa programu Płatnik

  • raportowanie w zakresie wyznaczonego obszaru

  • obsługa pracowników w zakresie kadrowym

  • obsługa procesów pracowniczych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: administracja, ekonomia, zarządzanie

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze kadr i płac w dużej organizacji,

  • praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień podatku

  • doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy w różnorodnych rozkładach

  • znajomość i obsługa programu Optima, Płatnik, Microsoft Office, Excel i innych programów kadrowo – płacowych

  • doświadczenie w zakresie rozliczeń z ZUS oraz Urzędem Skarbowym

  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność, dyskrecja

  • samodzielność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • praca w rozwijającej się firmie

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

  • dofinansowanie do wypoczynku urlopowego

  • opieka medyczna i stomatologiczna

  • ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacanym przez pracodawcę

  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

  • udział w realizacji ciekawych zadań i kreowaniu rozwiązań

  • dobrą atmosferę i pracę w miłym zespole

LOTOS Terminale S.A. jest spółką zajmującą się magazynowaniem oraz dystrybucją paliw.

Przewiń do profilu firmy