Oferta pracy

Specjalista ds. Wynagrodzeń

FM LogisticO firmie

  • Tarczyńska 111A, Mszczonów
    Mszczonów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FM Logistic

Tarczyńska 111A

Mszczonów

Twój zakres obowiązków

  • Prawidłowe naliczanie wynagrodzeń, zaliczek na podatek i składek ZUS dla wybranej jednostki

  • Administrowanie wybranymi benefitami oferowanymi przez FM (w tym pozycje w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych)

  • Sporządzanie dokumentacji księgowej, deklaracji (PIT, PFRON, ZUS) oraz innych zestawień dotyczących dokonywanych przez firmę opłat z tytułu podatków, składek na ubezpieczenie społeczne

  • Raportowanie danych płacowych na potrzeby wewnętrznych jednostek organizacyjnych firmy (przede wszystkim współpraca z działem księgowości i kontrolingu)

  • Rozwijanie systemów kadrowo-płacowych wspierających pracę lokalnych działów HR oraz proces naliczania wynagrodzeń.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w analogicznym obszarze.

  • Dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń.

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków.

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i bardzo dobra znajomość MS Excel.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Znajomość kadrowych systemów informatycznych (m.in. Teta) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjny system wynagradzania.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Pakiet benefitów socjalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • karta Multisport

FM Logistic

FM Logistic Centralna Europa jest częścią Grupy FM, globalnego lidera rozwiązań logistycznych powstałego we Francji, obecnego dzisiaj na 3 kontynentach, w 14 krajach na świecie. W regionie Centralnej Europy firma działa w 4 krajach: w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

FM Logistic CE posiada 19 platform logistycznych, 24 magazyny przeładunkowe i zatrudnia ponad 5 500 pracowników. Dysponuje łącznie ponad 750 000 mkw. powierzchni magazynowej tworząc ponad 1 000 000 miejsc paletowych, a także flotą ok. 2 500 pojazdów.

Jako czołowy operator logistyczny w regionie, firma oferuje swoim klientom usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem oraz transportem i dystrybucją towarów. W ostatnich latach uwaga organizacji jest skoncentrowana na kompleksowych rozwiązaniach dla łańcucha dostaw wspierających klientów we wdrażaniu ich strategii omnichannel.

Więcej informacji na temat firmy dostępnych pod adresem: www.fmlogistic.pl

Przewiń do profilu firmy