Oferta pracy

Specjalista ds. wynagrodzeń

The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

  • Sady (pow. poznański)

    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa płacowa pracowników (umowy o pracę, dzieło, zlecenia)

  • obsługa ubezpieczeń społecznych

  • sporządzanie list płac i księgowanie wynagrodzeń

  • sporządzanie deklaracji podatkowych

  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień płacowych

  • obsługa systemów dot. benefitów, systemów bankowości elektronicznej, Płatnika, PUE ZUS

  • prowadzenie sprawozdawczości statystycznej

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, PiP,US, GUS itp.).

  • obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze finansów lub ekonomii)

  • min 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze płac, w tym przynajmniej 3 lata pracy na stanowisku specjalisty

  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, PPK, przepisów prawa pracy

  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów związanych z naliczaniem wynagrodzeń, świadczeń za czas choroby, nieobecności lub innych świadczeń pracowniczych

  • znajomość przepisów w zakresie umów cywilno-prawnych

  • dobra znajomość przepisów dotyczących ochrony danych osobowych

  • znajomość tematyki sprawozdawczości GUS

  • wysoki poziom praktycznego stosowania zasad naliczania wynagrodzeń, podatków dochodowych, składek ZUS oraz zasiłków i świadczeń pracowniczych, w tym składek PPK

  • znajomość obsługi systemu SAP HR / HCM oraz programu Płatnik,

  • dobra umiejętność analizy danych płacowych oraz sporządzania różnorodnych sprawozdań i raportów wynagrodzeń

  • otwartość i umiejętność pracy z nowoczesnymi narzędziami IT w obszarze wynagrodzeń

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • wysokie umiejętności interpersonalne i chęć do pracy w zespole

  • otwartość na zmiany i nowe wyzwania

  • umiejętności analityczne, dociekliwość, dokładność, samodzielność i systematyczność

To oferujemy

  • duże możliwości rozwoju merytorycznego

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (w przedziale 6:45-9:00),

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym)

  • zorganizowany dojazd do pracy autobusem firmowym,

  • prywatna opieka medyczna.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Czego potrzeba, aby stworzyć najlepsze snacki? Pasji, zaangażowania i radości tworzenia. To właśnie one najlepiej opisują nasz zespół ludzi, którzy z zapałem i energią mierzą się z wyzwaniami.

Jesteśmy Lorenz Snack-World, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Produkujemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i inne słone przekąski i sprzedajemy je w ponad 80 krajach na całym świecie. Spółki Grupy Lorenz znajdują się w Niemczech, Polsce, Rosji i Austrii. Chcesz pracować z nami dla takich marek jak Crunchips, Lajkonik czy Monster Munch?

Przewiń do profilu firmy