Oferta pracy

Specjalista ds. wynajmu biur

Biuro Na Miarę Sp. z o.o.O firmie

5 000‐30 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)

O nas:

Jesteśmy ogólnopolskim brokerem wyspecjalizowanym w wynajmowaniu powierzchni biurowych. Kompleksowo obsługujemy i doradzamy małym, średnim i dużym firmom z Polski i zagranicy, w procesie wynajmu biura. Nasza marka Biuro Na Miarę® jest odzwierciedleniem idei dopasowania nieruchomości do potrzeb obsługiwanych klientów.

W ostatnim czasie uzyskaliśmy szereg nagród za naszą pracę, m.in. najwyższą ocenę za jakość obsługi w badaniu "secret client" przeprowadzonym przez dziennikarzy Rzeczpospolitej, Laur Eksperta za opiniotwórczość nadany przez polskich naukowców oraz ORŁY Nieruchomości za liczne pozytywne opinie od naszych klientów w internecie. Kliknij w ikonę poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat każdej z przyznanych nagród.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Pracując z nami na co dzień będziesz wspierał i doradzał firmom w procesie wynajmu nowego biura. W zależności od wielkości firmy, trwa on od kilku tygodni do kilku miesięcy, a składa się z kilku podstawowych etapów: Badanie potrzeb -> dopasowanie i prezentacje nieruchomości -> szczegółowa analiza i porównanie -> negocjacje -> podpisanie umowy najmu.

Jako pośrednicy łączymy ze sobą dwie strony transakcji - firmy, czyli biznes oraz biura, czyli rynek nieruchomości. W pierwszym przypadku kontaktujemy się najczęściej bezpośrednio z osobami decyzyjnymi (zarząd, wspólnicy), a po drugiej stronie z właścicielami powierzchni: funduszami inwestycyjnymi, polskimi i międzynarodowymi deweloperami, instytucjami państwowymi oraz prywatnymi podmiotami.
PS Czy wiesz, jak nazywa się najbliższy biurowiec w okolicy Twojego domu?

Idealny kandydat to osoba:

  • zmotywowana i zaangażowana,
  • świetnie zorganizowana, kulturalna, otwarta na ludzi i nowe wyzwania,
  • systematyczna i wytrwała w dążeniu do celu,
  • znająca techniki sprzedaży i negocjacji,
  • doświadczona w obsłudze klienta B2B na rynku nieruchomości

Dodatkowym atutem będzie bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne środowisko pracy w niszowej specjalizacji na rynku nieruchomości
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania
  • Elastyczne godziny pracy
  • Gwarancję stałego napływu klientów
  • Dostęp do bazy ofert nieruchomości
  • Pełne wsparcie merytoryczne doświadczonych ekspertów
  • Indywidualne szkolenie wprowadzające
  • Liczne eventy branżowe i prezentacje nowych projektów biurowych
  • Mobilne, profesjonalne narzędzia informatyczne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Biuro Na Miarę Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Biuro Na Miarę Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] lub listownie pod adresem Kopernika 30, 00-336 Warszawa.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 90 dni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 180 dni. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 365 dni.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Twoje dane osobowe przekażemy do Pracuj.pl Sp. z. o.o. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem Kopernika 30, 00-336 Warszawa lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem Jerzy Węglarz pod aresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy