Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wynajmu biur serwisowanych

OmniOffice Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

OmniOffice jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży nieruchomości komercyjnych, oferującą biura premium oraz wsparcie dla biznesu. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko: specjalista ds. wynajmu biur serwisowanych

Zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • Prezentowanie biur w czterech lokalizacjach w Śródmieściu

  • Tworzenie ofert w porozumieniu z innymi pracownikami

  • Nadzór nad procesem sprzedażowym

  • Obsługa posprzedażowa klientów

  • Bieżące raportowanie wyników sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości komercyjnych

  • Dobra znajomość współczesnych technik sprzedażowych i negocjacyjnych

  • Podstawowa znajomość prawa w zakresie sprzedaży i wynajmu nieruchomości

  • Umiejętność tworzenia i negocjowania umów najmu

  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę z klientem zagranicznym (C1/C2)

  • Punktualność, dyspozycyjność i wysoka kultura osobista

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę i system prowizyjny

  • Dostęp do siłowni

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • Możliwość pracy w profesjonalnym środowisku biznesowym

  • Pełne wsparcie zespołu na każdym etapie pracy

Ogłoszenie archiwalne