Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wynajmu Krótkoterminowego

  • Borkowo (pow. kartuski), Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polska Flota Sp. z o.o.

    Polska Flota poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk, Borkowo (pow. kartuski)
    Zakres obowiązków:
    • Odpowiedzialność za rozwój wynajmu krótkoterminowego.
    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów.
    • Współpraca z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym w zakresie wynajmu krótkoterminowego.
    • Rejestracja zapytań internetowych i generowanie ofert dla Klientów.
    • Prowadzenie negocjacji z Klientami, sporządzanie umów najmu oraz opieka nad Klientem w trakcie trwania kontraktu.
    • Prowadzenie dokumentacji i koordynacja obiegu dokumentów dotyczących wynajmu krótkoterminowego.
    • Zgłaszanie szkód z tytułu polisy ubezpieczeniowej.
    • Kontrola stanu floty wynajmu / uzupełnianie floty.
    • Wspieranie tematów dot. corocznych badań technicznych oraz serwisów pojazdów floty.
    • Fakturowanie za wynajem; sporządzanie statystyk i raportów.
    Oczekujemy:
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Znajomości MS Office (Excel, Word), SAP.
    • Odpowiedzialności, sumienności, zaangażowania i bardzo dobrej organizacji pracy.
    • Umiejętności negocjacyjnych oraz komunikatywności.
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie wynajmu krótkoterminowego.
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem.
    • Możliwość rozwoju zawodowego,podnoszenia kwalifikacji i awansu.
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia.
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.
    Prosimy o zawarcie w  dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych  (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922 z zm,)”