Specjalista ds. Wynajmu Krótkoterminowego – Przedstawiciel Handlowy

Grupa DBKO firmie

  • Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 24 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL oraz Kaessbohrer. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.
Specjalista ds. Wynajmu Krótkoterminowego
– Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska – co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • Pozyskiwanie i obsługa klienta dokonującego wynajmu
  • Opieka nad dokumentacją oraz ocena stanu technicznego zwracanych pojazdów
  • Przygotowywanie umów i rozliczanie usługi
  • Zlecanie i koordynowanie czynności serwisowych w pojazdach
  • Koordynowanie procesu wydań i zwrotów pojazdów
  • Odbieranie i wydawanie pojazdów zastępczych
  • Uzupełnianie paliwa i ad blue w pojazdach, zlecanie wymiany ogumienia
  • Prowadzenie i przygotowywanie raportów wynajmów – praca w CRM
  • Współpraca z kierowcami dokonującymi transportu pojazdów do serwisów zewnętrznych
  • Ścisła współpraca z Przedstawicielami ds. Wynajmu

Jeśli jesteś osobą, która:

  • Posiada wykształcenie min. średnie
  • Ma umiejętności pozyskiwania i budowania trwałych relacji z klientami,
  • Jest dobrze zorganizowana i samodzielna w działaniu
  • Lubi pracę z klientem i jest otwarta na wyzwania zawodowe
  • Ma podstawową wiedzę techniczną – budowa i mechanika pojazdów ciężarowych
  • Zna programy pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Posiada prawo jazdy kat. B

To oznacza, że szukamy osoby takiej jak Ty i możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prosty system prowizyjny
  • Benefity: Kartę Multisport + pakiet Medyczny
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: Samochód służbowy, telefon, komputer
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Informujemy, że klikając w przycisk „Aplikuj” otrzymujesz dostęp do formularza, dzięki któremu możesz złożyć swoją aplikację wraz z CV.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu i CV
na stanowisko wskazane w powyższym ogłoszeniu, zostały zawarte w formularzu aplikacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne