Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wynajmu luksusowych apartamentów i domów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Prestige Real Estate

Agencja Nieruchomości Prestige zajmuje się wynajmem luksusowych i prestiżowych apartamentów oraz domów na terenie Warszawy.

Jesteśmy profesjonalistami i mamy wieloletnie doświadczenie na rynku wynajmu. Współpracujemy z Ambasadami, Międzynarodowymi Korporacjami, Ekspatami  oraz licznymi Biurami Relokacyjnymi.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
  • prezentowanie luksusowych apartamentów i domów
  • prowadzenie transakcji wynajmu
  • utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami
Wymagania:
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne
  • doświadczenie w branży nieruchomości będzie niewątpliwym atutem
  • doskonałe umiejętności interpersonalne
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • znajomość etykiety spotkań biznesowych
  • samodzielność oraz profesjonalizm w działaniu
  • silna motywacja do pracy i realizacji celów
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • obsługa komputera, bazy danych i MS Office.
Oferujemy:
  • wysokie zarobki - adekwatne do zaangażowania i uzyskiwanych rezultatów, nawet do 20.000 złotych miesięcznie
  • zapewniamy klientów z Międzynarodowych Korporacji oraz Korpusu Dyplomatycznego z całego świata!
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w prestiżowym zawodzie
  • wewnętrzne szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji w przyjaznym i doświadczonym zespole profesjonalistów
  • nowoczesne narzędzia pracy, telefon komórkowy i aparat fotograficzny elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób posiadających umiejętności sprzedażowe lub mających predyspozycje do obsługi klientów.

Nasz zespół służy wsparciem w zdobywaniu doświadczenia. Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy.

Aby dowiedzieć się więcej o nas, zapraszamy na nasze profile:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Jednocześnie dziękujemy za nadesłane aplikacje, z góry informując, że skontaktujemy się tylko
z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się