Specjalista ds. wynajmu nieruchomości (k/m)

Saller GroupeO firmie

Rekrutacja zdalna

Saller Groupe

Wyścigowa 56C

Wrocław

Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie i negocjowanie umów najmu
  • Przygotowywanie koncepcji i kalkulacji wynajmu, z uwzględnieniem różnorodności branż
  • Ocena lokalizacji, analiza konkurencyjności
  • Ty i Twój zespół kompleksowo obsługujecie rozległą sieć najemców
  • Uzgodnienia z kolegami z działów wewnętrznych, jak dział planowania, budowlany, kosztów eksploatacji i innymi.
  • Przygotowywanie dokumentów do podjęcia decyzji przez zarząd

Twój profil:

  • Ukończone studia ekonomiczne/ handlowe, o specjalności zarządzanie nieruchomościami lub równorzędne
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta, Key Account Management lub wynajmu nieruchomości
  • Znajomość j. niemieckiego i j. polskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność,zaangażowanie, umiejętności negocjacyjne
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Wdrożenie do pracy w centrali firmy (Niemcy) do 6 miesięcy

Co oferujemy:

  • Pewne miejsce pracy na podstawie umowy o pracę w stale rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • Karta MultiSport
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Świadczenie urlopowe
S a l l e r - Dział personalny
Dział HR
pytania: Katharina Fietzsch
In der Buttergrube 9
D-99428 Weimar-Legefeld
Tel. +49 (0) 3643 / 8674 - 169

Chcesz do nas dołączyć?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez nasz portal online www.saller-bau.com lub poprzez przycisk APLIKUJ z podaniem najwcześniejszego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwań finansowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy