Oferta pracy

Specjalista ds. wynajmu oraz wsparcia sprzedaży

Angel Management Sp. Z o.oO firmie

Angel Management Sp. Z o.o

Sukiennicza 8/U7

Kraków

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert najmu mieszkań oraz powierzchni komercyjnych
  • bieżące wsparcie działu sprzedaży w procesie sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • współpraca z agencjami nieruchomości
  • prezentacja mieszkań zarówno tych na wynajem jak i będących w trakcie budowy
  • negocjowanie oraz przygotowywanie umów najmu,
  • przygotowywanie dokumentów do umów deweloperskich i przedwstępnych
  • kompletowanie i uzupełnianie dokumentów do kredytów hipotecznych dla Klientów
  • bieżący kontakt z bankami w zakresie prowadzonych rachunków powierniczych
  • archiwizowanie dokumentów i koordynacja obiegu dokumentów pomiędzy działami
  • wprowadzanie danych do systemu CRM
  • bieżący kontakt z nabywcami mieszkań oraz najemcami
  • tworzenie raportów oraz uczestnictwo w badaniach rynku nieruchomości
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami w grupie deweloperskiej

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność, rzetelność, dobra organizacja pracy
  • m.in. dwuletnie doświadczenie w obszarze rynku nieruchomości
  • praktyczna znajomość obsługi klienta
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność, zaangażowanie i własna inicjatywa

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • samodzielną pracę i ambitne zadania
  • pracę w doświadczonym i międzynarodowym zespole profesjonalistów
  • udział w prestiżowych projektach deweloperskich

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy