Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wynajmu samochodów

Polbis Auto Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa klienta w zakresie wynajmu samochodu, tj. przygotowywanie umów, przyjęcia pojazdów, wystawianie faktur,

  • raportowanie działań bezpośredniemu przełożonemu,

  • współpraca z działami wspierającymi zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi,

  • przygotowywanie wszelkiej dokumentacji związanej z ewidencją wynajmów,

  • dbałość o stan pojazdów przeznaczonych do wynajmu,

  • zgłaszanie szkód komunikacyjnych na pojazdach wypożyczalni,

  • kontrola i raportowanie stanu parku samochodów,

  • przeprowadzanie pojazdów pomiędzy oddziałami spółki,

  • podstawianie samochodów klientom w wyznaczone miejsce.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • obsługa komputera oraz podstawowych narzędzi MS Office,

  • uczciwość, rzetelność i punktualność,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • umiejętność pracy wielozadaniowej,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • wyzwania i rozwój zawodowy w prężnie rozwijającej się firmie z branży automotive,

  • stabilność zatrudnienia (na pełny etat i na umowę o pracę) oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • wsparcie Twojego rozwoju zawodowego: możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania kompetencji (szkolenia) oraz szerokie możliwości awansu wewnętrznego,

  • pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karta Multisport,

  • dofinansowanie do urlopu,

  • pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,

  • świąteczne premie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta Multisport

  • świąteczne premie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jak wygląda u nas proces rekrutacji?

  • sprawdź, co możemy Ci zaoferować i jakie są nasze oczekiwania - jeśli chcesz z nami współpracować, wyślij do nas swoje CV,

  • jeśli Twoje zgłoszenie spełni nasze wymagania, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną,

  • podczas rozmowy ustalimy wspólnie oczekiwania i warunki ew. współpracy, w tym warunki finansowe,

  • po spotkaniu otrzymasz od nas informację zwrotną z wynikiem rozmowy.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników, którzy wspólnie z naszym zespołem zapewnią profesjonalną obsługę Klientów oraz opiekę nad ich samochodami na każdym etapie użytkowania. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. wynajmu samochodów.

Przewiń do profilu firmy