Oferta pracy

Specjalista ds. wynajmu

Polski Holding Nieruchomości S.A.O firmie

Polski Holding Nieruchomości S.A.

aleja Jana Pawła II 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie najemców, zarządzanie procesem wynajmu powierzchni biurowych,

  • kompleksowa obsługa transakcji wynajmu nieruchomości biurowych, w tym przygotowanie i prowadzenie negocjacji handlowych,

  • współpraca z agencjami nieruchomości,

  • rekomercjalizacja posiadanego portfela nieruchomości,

  • opiniowanie projektów komercjalizacji,

  • współpraca z innymi działami Spółki,

  • utrzymywanie bieżących relacji z klientami,

  • sporządzanie raportów i analiz ekonomiczno– finansowych na potrzeby biura,

  • analiza i stałe monitorowanie ogólnopolskiego rynku nieruchomości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży wynajmu nieruchomości komercyjnych, w agencji nieruchomości, u właściciela nieruchomości lub na podobnym stanowisku w zarządzaniu procesem wynajmu powierzchni,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra umiejętność komunikacji oraz umiejętności negocjacyjne,

  • samodzielność w działaniu oraz proaktywna postawa,

  • otwartość, umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem oraz współpracownikami,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • znajomość rynku nieruchomości komercyjnych w Warszawie i/lub regionalnych rynków biurowych.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie,

  • przyjazną atmosferę pracy ukierunkowaną na podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia,

  • udział w ciekawych projektach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Spółka Polski Holding Nieruchomości S.A., wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Nieruchomości, zajmująca się wynajmem powierzchni biurowych oraz obrotem nieruchomościami.

Przewiń do profilu firmy