Oferta pracy

Specjalista ds. Wypłaty Świadczeń (grupowych)

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.O firmie

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Atrium 1

Warszawa

Specjalista ds. Wypłaty Świadczeń (grupowych)Numer ref.: SWS/08/2020

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna obsługa zgłoszeń dotyczących świadczeń z tytułu grupowych ubezpieczeń na życie, zgodnie z przepisami prawa i wewnętrznymi procedurami,
  • Analiza dokumentacji, w tym medycznej, niezbędnej do wypłaty świadczeń pod kątem jej poprawności i kompletności oraz zgodności z zapisami umów ubezpieczeniowych,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z podmiotami współpracującymi w procesie wypłaty świadczeń, w tym z placówkami medycznymi, lekarzami orzecznikami,
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie obsługi Klienta,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Przygotowywanie korespondencji i pism.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w procesowaniu wypłaty świadczeń, w tym świadczeń medycznych,
  • Doskonała znajomość procesu wypłaty świadczeń oraz orientacja na potrzeby Klienta,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: medycyna, ubezpieczenia, ekonomia lub prawo),
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą ze współpracownikami,
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność redagowania pism,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • UMOWĘ O PRACĘ
  • SYSTEM KAFETERYJNY
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
  • ZNIŻKI NA BILETY DO KINA I TEATRU
  • BIURO W CENTRUM MIASTA
  • ŚWIADCZENIA SOCJALNE
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • DOFINANSOWANIE WAKACJI
Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku:
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 19.09.2020 r.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy