Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wypłaty Świadczeń

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Pramerica Życie TUiR SA oferuje zindywidualizowane ubezpieczenia na życie dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych i firm. Jesteśmy wielokrotnym zdobywcą tytułu Najlepszy Pracodawca. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref: SP/CL/11/2018

    Opis stanowiska:

    • Samodzielna obsługa zgłoszeń dotyczących świadczeń z tytułu grupowych ubezpieczeń na życie, zgodnie z przepisami prawa i wewnętrznymi procedurami,
    • Analiza dokumentacji, w tym medycznej, niezbędnej do wypłaty świadczeń pod kątem jej poprawności i kompletności oraz zgodności z zapisami umów ubezpieczeniowych,
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z podmiotami współpracującymi w procesie wypłaty świadczeń, w tym z placówkami medycznymi, lekarzami orzecznikami,
    • Przygotowywanie korespondencji i pism.

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w procesowaniu wypłaty świadczeń, w tym świadczeń medycznych lub 3 lata doświadczenia w ocenie ryzyka w obszarze ubezpieczeń na życie, medycznych i wypadkowych,
    • Doskonała znajomość procesu wypłaty świadczeń oraz orientacja na potrzeby Klienta,
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: medycyna, ubezpieczenia, ekonomia lub prawo),
    • Umiejętność dzielenia się wiedzą ze współpracownikami,
    • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu,
    • Komunikatywność,
    • Umiejętność redagowania pism,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • Ciekawą, stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w firmowych projektach,
    • Bogaty pakiet socjalny, m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz dostęp do programu kafeteryjnego.
    Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku:
    Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30.11.2018 r.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Dopisz klauzulę, abyśmy mogli rozpatrzyć Twoją aplikację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Pramerica Życie TUiR SA z siedzibą w Warszawie 00-854, al. Jana Pawła II 17, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

    bottom