Oferta pracy

Specjalista ds. Wyposażenia Gastronomicznego

EPCM Executive Search

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Globalna marka, jedna z najlepiej rozpoznawalnych z branży, poszukuje Specjalisty ds. Wyposażenia Gastronomicznego.

Na tym stanowisku dana osoba będzie odpowiedzialna m. in. za koordynację wyposażenia restauracji, utrzymywanie i dbanie o relację z dostawcami oraz wparcie merytoryczne w zakresie sprzętu kuchennego.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie wyposażenia nowych i modernizowanych restauracji, składanie zamównień na sprzęt gastronomiczny i urządzenia HVAC, kontrola prac instalacyjnych w restauracjach

  • Współpraca z globalnymi i lokalnymi dostawcami, dystrybutorami i firmami serwisowymi

  • Udział w procesie wyboru dostawców, dystrybutorów i firm serwisowych

  • Rekomendowanie i wprowadzanie rozwiązań w obszarze wyposażenia gastronomicznego

  • Współpraca i z Licencjobiorcami restauracji, w tym: wsparcie merytoryczne w zakresie sprzętu, przygotowywanie zestawień producentów i niezbędnego wyposażenia restauracji

  • Organizowanie (we współpracy z kontrahentami) szkoleń dla firm serwisowych i pracowników z zakresu prawidłowej obsługi i konserwacji sprzętu gastronomicznego i urządzeń HVAC

  • Wykonywanie zadań administracyjnych związanych z zakupem i instalacją sprzętu

  • Prowadzenie dokumentacji i zarządzanie gospodarką magazynową sprzętu i urządzeń

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy obejmującej przynajmniej jeden z obszarów: koordynacja wyposażenia obiektów gastronomicznych/handlowych w branży QSR, Retail lub FMCG, sprzedaż lub doradztwo w firmie zajmującej się produkcją/dystrybucją sprzętu technologicznego (mile widziany sprzęt gastronomiczny), montaż, instalacja, serwis sprzętu

  • Wykształcenie techniczne lub bardzo dobra, poparta doświadczeniem wiedza techniczna

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, projektów technologicznych i projektów budowlanych

  • Dobra znajomość urządzeń i instalacji HVAC

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych (ok. 2-3 dni w tygodniu praca w terenie, ok. 2 dni zdalnie)

  • Znajmość języka angielskiego (min. B1)

  • Gotowość do pracy na wysokości (konieczność wchodzenia na dach restauracji)

  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji biznesowych i współpracy w zespole

  • Nastawienie na realizację celów, umiejętność pracy pod presją czasu i w zmieniających się okolicznościach

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.