Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wyposażenia Technicznego Budynku

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PROMAG S.A. (www.promag.pl) wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych i sprzętu transportu wewnętrznego, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Wyposażenia Technicznego Budynku
Miejsce pracy: Poznań
woj.wielkopolskie
nr ref: INFR/01/2018

Główne obowiązki:

  • realizacja zadań związanych z utrzymaniem w sprawności technicznej budynków firmy oraz ich wyposażenia
  • monitorowanie oraz koordynacja prac związanych z przeglądami eksploatacyjnymi, naprawami urządzeń oraz instalacji: wodnokanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, wizyjnych, alarmowych, p.poż. itp.
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich oraz remontowych
  • prowadzenie księgi ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  • prowadzenie spraw związanych z ubezpieczaniami firmy (majątek firmy)
  • zgłaszanie do UDT nowych urządzeń oraz przeglądów przed upływem ich terminu
  • realizacja zadań związanych z bieżącym utrzymaniem porządku i bezpieczeństwa w obiektach
  • współpraca z firmą sprzątającą oraz ochroniarską
  • uczestnictwo w inwentura wyposażenia
  • bieżące zakupy na potrzeby firmy
  • ścisła współpraca z głównym specjalistą ds. BHP i P.POŻ oraz pozostałymi komórkami

Oczekiwania:

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane: elektryczne, budowlane itp.)
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z technicznym utrzymaniem budynku oraz jego wyposażeniem
  • operatywność, umiejętność szybkiego reagowania na pojawiające się sytuacje
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, diagnozowania usterek
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność określania priorytetów
  • umiejętność współpracy z podmiotami zewnętrznymi
  • umiejętność współpracy w zespole
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej
  • praca w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji w Poznaniu

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny wraz z podaniem nr ref. prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku „APLIKUJ”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)”