Oferta pracy

TÜV Rheinland Group

Specjalista ds. Wyrobów Medycznych, Audytor (diagnostyka in-vitro)

TÜV Rheinland GroupO firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 24 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie przebiegu audytów, prowadzenie audytów u klientów oraz przygotowywanie dokumentacji poaudytowej

  • utrzymywanie i rozwój uprawnień zawodowych

  • przygotowywanie i prowadzenie seminariów informacyjnych oraz szkoleń

  • współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami w zakresie certyfikacji

  • współtworzenie nowych usług oraz udział w projektach rozwojowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (Inżynieria medyczna, Biomechanika, Biologia, Biotechnologia, Chemia lub pokrewne)

  • co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu, rozwoju i/lub produkcji wyrobów medycznych do diagnostyki in-vitro

  • mile widziana wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością dla wyrobów medycznych oraz znajomość przepisów, dyrektyw MDD, IVDD, EN ISO 13485

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zawodową, prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji (w tym słownictwo specjalistyczne)

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • samodzielność i dokładność

  • umiejętność współpracy w zespole

  • gotowość do częstych podróży służbowych (w tym zagranicznych – także poza Europą)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w jednym z naszych biur, a w innych lokalizacjach - pracę na zasadach „home office”

  • możliwość wykorzystywania i rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych

  • współpracę w gronie specjalistów w przyjaznej i kooperacyjnej atmosferze, również w środowisku międzynarodowym

  • pracę o charakterze głównie mobilnym (w tym również wyjazdy za granicę)

  • prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do pakietów sportowych

  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

TÜV Rheinland jest globalnym, niezależnym liderem w zakresie certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu. Historia Firmy obejmuje ponad 145 lat. Na chwilę obecną koncern zatrudnia ponad 20000 pracowników na całym świecie, działając w 59 krajach.

Firma TÜV Rheinland Polska jest obecna na polskim rynku już od przeszło 20 lat. W roku 2018 rozpoczął się nowy rozdział w jej historii: w Katowicach powstało Europejskie Centrum Usług Wspólnych TÜV Rheinland. W TÜV Rheinland SSC dążymy do doskonałości we wszystkim, czego się podejmujemy. Jesteśmy pasjonatami i kochamy to, co robimy. Dołącz do młodego i dynamicznie rozwijającego się zespołu profesjonalistów. Dołącz do firmy z tradycjami, solidnymi zasadami, odwagą i wizją na przyszłość!

Przewiń do profilu firmy

W związku ze świadczonymi usługami w obszarze wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Wyrobów Medycznych, Audytor.