Specjalista ds. Wyrobów Medycznych - Audytor (wyroby medyczne aktywne)

  • lubuskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-21
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-09-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracując w TUV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Jako niezależna strona trzecia, TUV Rheinland testuje techniczne innowacje, produkty, usługi i systemy pod kątem bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania. Dzięki różnorodności świadczonych usług i branż z jakimi współpracujemy, a także dzięki atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń Ty także zyskasz szansę stania się ekspertem.

    Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą i zdobywaniem doświadczenia na stanowisku:
    Specjalista ds. Wyrobów Medycznych - Audytor
    (wyroby medyczne aktywne)
    nr ref.: WMA/34/19
    Miejsce pracy – jedno z biur (Zabrze, Kraków, Poznań, Warszawa, Olsztyn, Bydgoszcz) lub home office

    Kluczowe obowiązki:

    • planowanie przebiegu audytów, prowadzenie audytów u klientów oraz przygotowywanie dokumentacji poaudytowej
    • utrzymywanie i rozwój uprawnień zawodowych
    • przygotowywanie i prowadzenie seminariów informacyjnych oraz szkoleń
    • współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami w zakresie certyfikacji
    • współtworzenie nowych usług oraz udział w projektach rozwojowych

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (Inżynieria medyczna, Biomechanika, Elektronika, Elektrotechnika, Automatyka i kierunki pokrewne)
    • co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu, rozwoju
      lub produkcji wyrobów medycznych aktywnych
    • mile widziana wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością dla wyrobów medycznych oraz znajomość przepisów, dyrektyw MDD, IVDD, EN ISO 13485
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zawodową, prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji (w tym słownictwo specjalistyczne)
    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • samodzielność i dokładność
    • umiejętność współpracy w zespole
    • gotowość do częstych podróży służbowych (w tym zagranicznych – także poza Europą)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w jednym z naszych biur, a w innych lokalizacjach - pracę na zasadach „home office”
    • możliwość wykorzystywania i rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych
    • współpracę w gronie specjalistów w przyjaznej i kooperacyjnej atmosferze, również w środowisku międzynarodowym
    • pracę o charakterze głównie mobilnym (w tym również wyjazdy za granicę)
    • prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do pakietów sportowych
    • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.