Specjalista ds. Wyrobów Medycznych, Audytor (wyroby medyczne aktywne)

TÜV Rheinland GroupO firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie przebiegu audytów, prowadzenie audytów u klientów oraz przygotowywanie dokumentacji poaudytowej

  • utrzymywanie i rozwój uprawnień zawodowych

  • przygotowywanie i prowadzenie seminariów informacyjnych oraz szkoleń

  • współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami w zakresie certyfikacji

  • współtworzenie nowych usług oraz udział w projektach rozwojowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (Inżynieria medyczna, Biomechanika, Elektronika, Elektrotechnika, Automatyka i kierunki pokrewne)

  • co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu, rozwoju lub produkcji wyrobów medycznych aktywnych

  • mile widziana wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością dla wyrobów medycznych oraz znajomość przepisów, dyrektyw MDD, IVDD, EN ISO 13485

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zawodową, prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji (w tym słownictwo specjalistyczne)

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • samodzielność i dokładność

  • umiejętność współpracy w zespole

  • gotowość do częstych podróży służbowych (w tym zagranicznych)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w jednym z naszych biur, a w innych lokalizacjach - pracę na zasadach „home office”

  • możliwość wykorzystywania i rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych

  • współpracę w gronie specjalistów w przyjaznej i kooperacyjnej atmosferze, również w środowisku międzynarodowym

  • pracę o charakterze głównie mobilnym (w tym również wyjazdy za granicę)

  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

TÜV Rheinland Group

ÜV Rheinland jest globalnym, niezależnym liderem w zakresie certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu. Historia Firmy obejmuje ponad 145 lat. Na chwilę obecną koncern zatrudnia ponad 21500 pracowników na całym świecie, działając w 60 krajach.

Pracując w TUV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Jako niezależna strona trzecia, TUV Rheinland testuje techniczne innowacje, produkty, usługi i systemy pod kątem bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania. Dzięki różnorodności świadczonych usług i branż z jakimi współpracujemy, a także dzięki atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń Ty także zyskasz szansę stania się ekspertem.

Aktualnie do obszaru wyrobów medycznych poszukujemy osoby z doświadczeniem w zakresie wyrobów medycznych aktywnych.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji i dołączyć do naszego zespołu zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku APLIKUJ. Czekamy na Ciebie!

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

www.tuv.pl