Ta oferta pracy jest nieaktualna od 304 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Wyrobów Medycznych

  • Kazuń Nowy (pow. nowodworski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Istniejemy od 2002 r. Jesteśmy niezależną, polską firmą farmaceutyczną specjalizującą się w rozwoju, wytwarzaniu i sprzedaży zaawansowanych technologicznie, nowoczesnych produktów leczniczych. Rozwijane przez nas leki charakteryzują się cechami odróżniającymi je od konkurencyjnych produktów, są w pełni bezpieczne i skuteczne. Produkty z naszej oferty pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie.
    Prowadzimy zaawansowane badania naukowe w dziedzinie biotechnologii wykorzystującej techniki siRNA, z którą to wiążemy poważne nadzieje na rozwój przełomowych technologii medycznych i plany rozwoju firmy na kolejne lata.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

    (Miejsce pracy: Kazuń Nowy)

    Opis stanowiska:

    • Opracowywanie, wdrożenie i zatwierdzanie dokumentacji systemowej i jakościowej zgodnie z przyjętym systemem oraz wymaganiami GMP, ISO 13485
    • Opracowywanie dokumentacji i nadzór nad wyrobami medycznymi
    • kompleksowe prowadzenie procedur dotyczących oceny zgodności wyrobów medycznych w oparciu o wymagania zasadnicze
    • Sprawdzanie zgodności dokumentów SZJ z wymaganiami GMP oraz ISO 13485
    • Rozwiązywanie problemów jakościowych w tym realizacja działań wynikających z procesu CAPA
    • Udział w bieżących audytach wewnętrznych i zewnętrznych
    • Udział w opracowywaniu Analiz Ryzyka
    • Udział w procesach szkoleń
    • Wsparcie zespołów badawczo – rozwojowych w bieżących projektach

    Wymagania wobec Kandydatów:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • Wiedza i doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Znajomości zasad Systemów Zapewnienia Jakości, m.in. ISO 9001, ISO 13485, GMP,
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Staranność, dokładność, samodzielność.

    Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości, prosimy przesyłać drogą elektroniczną klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".