Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. wysyłek

Hydroline Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Metalowa 19, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hydroline Poland Sp. z o.o.

Metalowa 19

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz koordynowanie wysyłek standardowych/niestandardowych zgodnie z potrzebami, oraz prowadzenie ich rejestru,

  • Nadzór i kontrola załadunków wyrobów gotowych/komponentów zgodnie z listami załadunków i identyfikacją produktów,

  • Przygotowanie dokumentów wysyłkowych,

  • Kontakt ze spedytorem,

  • Weryfikacja oraz zatwierdzenie faktur transportowych,

  • Odpowiedzialność za terminowość wysyłek,

  • Współpraca z odbiorcami w zakresie dostaw,

  • Zarządzanie opakowaniami, w tym: skompletowanie opakowań wg zamówienia, utworzenie zamówienia, dopilnowanie terminowości realizacji zamówienia poprzez kontakt z dostawcą, organizacja transportu zamówionych opakowań, odbiór pustych opakowań od zgłaszających, zapewnienie transportu dla zwracanych opakowań, przeglądu zwróconych opakowań, inwentaryzacja opakowań,

  • Rejestracja operacji w systemie,

  • Ścisłe przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.,

  • Osiąganie założonych celów dotyczących, jakości i efektywności pracy,

  • Wypełnianie poleceń oraz realizacja zadań powierzanych przez przełożonego,

  • Organizacja i optymalizacja procesów w obszarze transportu,

  • Przygotowanie dokumentów do odprawy celnej importowej/ eksportowej,

  • Utrzymywanie kontaktu z przewoźnikami oraz ocena skuteczności ich działań,

  • Organizowanie wysyłek wyrobów gotowych do klientów i centrów dystrybucyjnych,

  • Organizowanie odbiorów komponentów od dostawców,

  • Kontakt z klientem w przypadku wymagań dotyczących pakowania i przygotowania dokumentacji wysyłkowej,

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów oraz kontrola kluczowych wskaźników efektywności (KPI) w obszarze wykonywanych obowiązków,

  • Opracowywanie i wdrażanie projektów oszczędnościowych w obszarze transportu,

  • Kontrola kosztów oraz realizacja budżetu transportowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie mile widziane wyższe,

  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Znajomość zagadnień logistycznych,

  • Dobra znajomość środowiska Microsoft, Excel, ERP,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Zdyscyplinowanie,

  • Punktualność,

  • Dokładność,

  • Dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • kartę Multisport

  • prywatną opiekę medyczną

  • prywatne ubezpieczenie grupowe

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Chcesz pracować w dużej, międzynarodowej firmie? Ważny jest dla Ciebie rozwój osobisty i atrakcyjne wynagrodzenie? Zależy Ci na miejscu, gdzie będą szanowane Twoje prawa i atmosfera pracy? To znak, że szukamy właśnie Ciebie! Wyślij nam swoją aplikację i dołącz do Hydroline – czołowego producenta w dziedzinie produkcji siłowników hydraulicznych. Zaufaj doświadczeniu i tradycji budowanej od ponad 50 lat!

Przewiń do profilu firmy