Oferta pracy

Specjalista ds. Wysyłki

MM Brown Sp. z o.o.

  • Ostrowska 582, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ostrowska 582

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Generowanie listów przewozowych

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie logistycznym

  • Zarządzanie reklamacjami transportowymi i procesem wysyłek

  • Współpraca z firmami kurierskimi i innymi dostawcami

  • Nadzór nad procesem pakowania

  • Dbanie o wysoką jakość usług oferowanych klientom

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie (preferowane kierunki logistyczne)

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w logistyce, spedycji lub z firmami kurierskimi

  • Gotowość do pracy zmianowej (tylko kilka miesięcy w roku)

  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office

  • Samodzielność, a także doskonała organizacja pracy własnej i zespołu

To oferujemy

  • Możliwość pokonywania wyzwań zawodowych

  • Przyjazną atmosferę pracy z dużą dozą humoru

  • Samodzielność w działaniu i możliwość realizowania własnych pomysłów

  • Luźny klimat w pracy

  • Nieograniczony dostęp do czekolady 😊

  • Obszerny parking

  • Benefity pracownicze (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, rabaty pracownicze, kursy językowe)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Wiele lat temu rozpoczęliśmy podróż związaną z odkrywaniem kilkusetletniej tradycji produkcji czekolady oraz eksperymentowania z jej smakiem. Łączy nas wspólna pasja - uwielbienie czekolady opakowanej w eksplozję form i kolorów. Oferujemy ekskluzywne produkty będące ucztą dla wszystkich zmysłów… Każdego dnia tysiące osób otrzymuje prezenty, które wywołują moc radości i uśmiechu!

Właścicielem marki jest firma MM Brown Sp. z o.o. należąca do belgijskiego koncernu Gudrun. W unikatowy sposób łączymy klimat ciepłych, przyjaznych relacji właściwych dla firm średniej wielkości z możliwością realizowania projektów w skali międzynarodowej. Dołącz do nas i poczuj smak słodkiej przygody!

Przewiń do profilu firmy