Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zabezpieczeń antykorozyjnych

Protea sp. z o.o.

  • Ligota Górna (pow. kluczborski)

    Ligota Górna (pow. kluczborski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przegląd dokumentacji technicznej oraz wymagań klienta:

  • Wizualna kontrola powierzchni przygotowanej do procesu zabezpieczenia antykorozyjnego;

  • Kontrola nakładania i wykonania zabezpieczenia antykorozyjnego;

  • Odbiór wykonanego zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji spawanych i obrabianych:

  • Udoskonalanie istniejących oraz tworzenie nowych procesów zabezpieczenia antykorozyjnego;

  • Poszukiwanie nowych rodzajów zabezpieczenia antykorozyjnego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ewentualnie średnie – techniczne;

  • Znajomość różnych procesów zabezpieczenia antykorozyjnego odpowiednich do rodzaju zabezpieczanych powierzchni i materiałów;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych (MS Office, Open Office);

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Mile widziane

  • Znajomość tematyki rodzaju stosowanych zabezpieczeń antykorozyjnych w środowisku offshore;

  • 2 – 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stałą umowę o pracę i satysfakcjonujące zarobki;

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w systemie dwuzmianowym;

  • Rozwój w postaci szkoleń oraz dofinansowania do studiów;

  • Wsparcie finansowe przedsięwzięć sportowych;

  • Stanowisko w Ligocie Górnej k. Kluczborka.