Specjalista ds. zabezpieczenia procesu serwisowego z językiem angielskim - wózki widłowe

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

  • Milanówek

    Milanówek, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Miejsce pracy: Jaktorów, ul. Potockiego 1 A

  • Wsparcie systemowe - funkcja Application specialist systemu ERP (wdrażanie, tłumaczenia, szkolenia, wsparcie etc.)

  • Zarządzanie umowami z Klientami

  • Zarządzanie zleceniami serwisowym (usługa, części) – wszystkie fazy: ofertowanie, zamówienie, informacja o terminie, dostawa, zamknięcie zlecenia, fakturowanie etc.

  • Przepływ informacji serwisowej (technicznej, logistycznej, handlowej) pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu serwisowego

  • Efektywność procesu serwisowego

  • Zarządzanie ceną (cenniki, kalkulatory etc.)

  • Codzienna współpraca z Technikami Serwisowymi i innymi zespołami w Firmie

  • W perspektywie rola trenera wewnętrznego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – 2 lata

  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny (komunikacja ustna i pisemna z centralą)

  • Biegła znajomość MS Office

  • Dokładność, skrupulatność

  • Wysoka umiejętność planowania i organizacja

  • Poszukiwanie rozwiązań

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Komunikatywność

  • Samodzielność

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+ bonus roczny)

  • Umowę o pracę

  • Profesjonalne wdrożenie

  • Premia za staż pracy

  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną

  • Multikafeterię My Benefit ( w tym kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie studiów podyplomowych lub MBA

  • Dofinansowanie urlopu (wczasy pod gruszą)

  • Dofinasowanie obiadów

  • Porady prawne

  • Dostęp do aplikacji Inspiro (audiobooki)

  • Bezpłatne miejsce parkingowe

  • Drużynę piłkarską – piłka nożna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku