Specjalista ds. Zagospodarowania Odpadów i Surowców Wtórnych

SUEZ Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie nowych rynków zbytu dla surowców wtórnych i odpadów przemysłowych.

  • Negocjowanie warunków sprzedaży/zagospodarowania z odbiorcami odpadów zgodnie z przyjętymi procedurami wewnętrznymi.

  • Budowanie długotrwałych relacji handlowych z odbiorcami odpadów.

  • Analizę i monitoring rynku odpadów przemysłowych i surowców wtórnych.

  • Tworzenie i aktualizację bazy danych odbiorców we współpracy ze spółkami Grupy SUEZ.

  • Prowadzenie wymaganej prawem i regulacjami wewnętrznymi dokumentacji w obrocie odpadami przemysłowymi i surowcami wtórnymi w ramach realizacji kontraktu z odbiorcą odpadów.

  • Prowadzenie audytów środowiskowo-administracyjnych u odbiorców.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży zagospodarowania odpadów i surowców wtórnych.

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: ochrona środowiska lub pokrewne).

  • Znajomość pakietu MS Office, w tym znajomość MS Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Samodzielność, zdolność do organizacji własnej pracy.

  • Zdolności negocjacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu i reagowania w sytuacjach nagłych.

  • Zdolności analitycznego myślenia oraz myślenia w kategorii optymalizacji kosztów.

  • Umiejętności komunikacji i współpracy w zespole.

  • Dokładność, sumienność, nastawienie na realizację celów.

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy.

  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych.

  • Dofinansowanie przez pracodawcę nauki (np. studia podyplomowe, kursy specjalistyczne, języki obce).

  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce