Specjalista ds. Zagospodarowania Przestrzennego w Dziale Środowiska, Planistyki i Współpracy z URE

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 2
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

R.Power Sp. z o.o.

Puławska 2

Warszawa

Firma R.Power Sp. z o.o. jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na następujące stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie wniosków o wydanie decyzji o warunkach zabudowy
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych zmierzających do uzyskania decyzji o warunkach zabudowy
  • Bieżąca współpraca z organami administracji publicznej
  • Bieżąca współpraca z podmiotami współpracującymi
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji projektowej
  • Wsparcie Działu w innych bieżących działaniach

Wymagania:

  • Doświadczenie we współpracy z organami administracji publicznej
  • Praktyczna znajomość procesu uzyskiwania decyzji administracyjnych.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych 2-3 dni w tygodniu
  • Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: gospodarka przestrzenna, prawo, administracja, inżynieria środowiska
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, sumienność, dokładność
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w centrum Warszawy w firmie będącej liderem rynku fotowoltaiki w Polsce.
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych.
  • Możliwość rozwoju umiejętności komunikacyjnych, analitycznych i organizacyjnych.
  • Pracę w młodym, energicznym zespole.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy