Specjalista ds. zakładowej kontroli produkcji - laboratorium budowlane

X BETON sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

X BETON sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Zagórze 2

Staw (pow. słupecki)

Firma X Beton Sp. z o.o. Sp. K. zajmuje się profesjonalną obsługą kontraktów w zakresie produkcji betonu. Produkujemy betony na węzłach stacjonarnych dla rynku lokalnego oraz na węzłach mobilnych dla inwestycji realizowanych na terenie Unii Europejskiej. Specjalizujemy się również w obsłudze inwestycji drogowych i przemysłowych, które realizujemy bezpośrednio na terenie budowy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie:
    - działu laboratorium – nadzór nad badaniami jakości kruszyw, mieszanek betonowych, betonu cementowego,
    - działu ZKP – prowadzenie bieżącej dokumentacji Zakładowej Kontroli Produkcji, ocena zgodności materiałów i technologii z wymaganiami norm oraz ST,
    - nadzór nad bieżącą produkcją mieszanek betonowych,
  • doradztwo i kontrola w zakresie materiałów,
  • opracowywanie cyklicznych raportów oraz statystyk i rekomendowanie działań.

Profil kandydata

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu technologii betonu (mieszanki i dodatki),
  • znajomość specyfiki prowadzenia Zakładowej Kontroli Produkcji,
  • umiejętność organizacji pracy i wyznaczania priorytetów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane – co najmniej średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do zdobytego doświadczenia i zaangażowania,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągły rozwój zawodowy,
  • realny wpływ na rozwój podległego obszaru,
  • możliwość współpracy z doświadczoną kadrą inżynierską,
  • możliwość odbycia szkoleń branżowych z zakresu technologii betonu, specyfiki ZKP itp.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy