Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakładowej Kontroli Produkcji

MOSTOSTAL ZABRZE Realizacje Przemysłowe S.A.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

MOSTOSTAL ZABRZE Realizacje Przemysłowe S.A.

Zabraniecka 2

Targówek

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontrola procesu produkcji pod kątem jakości wyrobów i zgodności z aktualnymi wymogami ZKP (EN 1090-2, EN 3834-2),
  • prowadzenie dokumentacji ZKP (dokumentacja powykonawcza),
  • nadzór nad utrzymaniem dokumentów odniesienia (certyfikaty, atesty itp.),
  • kontakt z klientami i dostawcami w sprawach dotyczących dokumentacji i wymagań jakościowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • znajomość norm i przepisów jakości w spawalnictwie,
  • dobra znajomość rysunku technicznego i izometrycznego,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • gotowość do pracy na budowach w kraju i za granicą.

Mile widziane

  • uprawnienia do przeprowadzania badań VT2, MT2 i PT2,
  • doświadczenie zawodowe w zakresie kontroli jakości.

To oferujemy

Trudno wyobrazić sobie Warszawę bez mostów, Katowice bez Spodka, Zakopane bez Wielkiej Krokwi czy kolejki na Kasprowy Wierch. Wszędzie tam wprowadzaliśmy rozwiązania przyszłości.

Grupa Przemysłowa Mostostal Zabrze daje stabilne zatrudnienie, będąc od 75 lat na rynku. Zatrudniamy blisko 2000 wysoko wykwalifikowanych pracowników, realizując około 100 projektów rocznie w 5 Spółkach. Średni staż pracy wynosi 14 lat.

Oferujemy umowę o pracę, niezbędne narzędzia do wykonywania swoich zadań, szkolenia podnoszące kompetencje oraz przygotowujące do uzyskania uprawnień zawodowych. Finansujemy kursy językowe oraz studia drugiego stopnia bądź podyplomowe.

Po godzinach realizujemy wraz z pracownikami ich pasje w klubach pracowniczych UNITED.

Więcej dowiesz się na: www.kariera.mz.pl

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień

MOSTOSTAL ZABRZE Realizacje Przemysłowe S.A. świadczy kompleksowe usługi produkcyjno-montażowe w sektorze budownictwa przemysłowego, chemii i petrochemii oraz energetyki i ochrony środowiska.

Posiada swój własny potencjał produkcyjny – Wytwórnie Konstrukcji Stalowych i Rurociągów w Kędzierzynie-Koźlu i Częstochowie oraz Biuro Techniczne w Dinslaken reprezentujące Grupę Mostostal Zabrze na rynku niemieckim.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: MZRP

Specjalista ds. Zakładowej Kontroli Produkcji, Zabraniecka 2, Targówek, Warszawa