Specjalista ds. Zakładowej Kontroli Produkcji (ZKP)

F.B.I. TASBUD S.A.O firmie

  • Płońsk

    Płońsk, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 02 lip 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie procesu oceny zgodności z normami oraz odpowiednimi dyrektywami CE,

  • Opracowywanie wewnętrznych procedur i sporządzanie pełnej dokumentacji wdrożenia - oznakowania CE oraz Zakładowej Kontroli Produkcji dla produkcji elementów żelbetowych prefabrykowanych,

  • Opracowanie, aktualizacja procesów/procedur przepływu informacji,

  • Analiza aktów prawnych i innych dotyczących produkcji mieszanki oraz elementów żelbetowych i betonowych prefabrykowanych,

  • Wspieranie działań optymalizujących planowanie produkcji oraz efektywność linii produkcyjnych,

  • Analiza i ocena parametrów wyrobów na podstawie dokumentacji technicznej w oparciu o wymagania norm,

  • Opracowywanie zapisów dotyczących jakości określonych w procedurach systemu jakości oraz instrukcji montażu i instrukcji użytkowania produktów,

  • Kontakt z klientami w zakresie realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów europejskich i krajowych dotyczących nadawania oznaczeń CE oraz Zakładowej Kontroli Produkcji,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (min. inżynier),

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów ocen zgodności,

  • Doświadczenie w wydawaniu opinii dla wyrobów podlegających dyrektywom CE oraz Zakładowej Kontroli Produkcji

  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów produktów,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra znajomość programu AutoCad,

  • Umiejętność negocjowania.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • Pracę przy realizacji ciekawych kontraktów w kraju oraz możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne,

  • Możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień budowlanych,

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe benefity.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników