Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupów bezpośrednich ( Direct Buyer)

PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Olkusz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.

Wspólna 17

Olkusz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Organizowanie zapytań ofertowych w celu poszukiwania najlepszych rozwiązań i kosztów

Analizy ofert, negocjacje i przygotowanie rekomendacji dotyczących wyboru dostawców

Zarządzenie bazą dostawców w ramach wybranej kategorii zakupowej

Optymalizacja kosztów działalności firmy w ramach procesu zakupowego

Tworzenie strategii zakupowych dla wybranych kategorii zakupowych, opartych na potrzebach biznesowych i produktowych ( rynek stali, elementy złączne, pokrycia galwaniczne, złom )

Pełna odpowiedzialność za przeprowadzenie procesu

Wsparcie w przygotowywaniu i opiniowaniu wewnętrznych procedur zakupowych

Monitorowanie potrzeb organizacji i rynku

Monitorowanie realizacji celów zakupowych dla określonej kategorii i raportowanie KPI

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – techniczne lub ekonomiczne
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej- preferowana branża motoryzacyjna
  • Zdolność do budowania relacji zarówno z dostawcami, jak również z klientami wewnątrz organizacji
  • Umiejętność samodzielnego zarządzania pracą w zakresie ustalonych zadań
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność planowania strategicznego (szerokie spojrzenie na dany problem biznesowy i budowa strategicznych dokumentów związanych z zakupami)
  • Wskazana znajomość systemów jakości IATF 16949 / VDA 6.3
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, j. niemiecki dodatkowym atutem
  • Zaangażowanie, motywacja, samodzielność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Nowoczesne zaplecze techniczne
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny Medicover Premium za 1 zł
  • Program poleceń pracowniczych
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Świadczenia socjalne z ZFŚS

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Specjalista ds. Zakupów bezpośrednich ( Direct Buyer), Wspólna 17, Olkusz