Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Purella Sp. z o.o.O firmie

Purella Sp. z o.o.

Świętego Proroka Eliasza 4

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Selekcja i dobór dostawców materiałów, półproduktów,

  • Dokonywanie bieżących zakupów na potrzeby firmy,

  • Codzienna współpraca z polskimi i zagranicznymi dostawcami,

  • Analiza oraz optymalizacja kosztów zakupów materiałów,

  • Monitorowanie stanów magazynowych,

  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych produktów, współpraca z innymi działami,

  • Przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby Zakładu Produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej w dziale zakupów/zaopatrzenia,

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, w tym Excel

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie się w mowie i piśmie,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne,

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Dokładność i zaangażowanie,

  • Znajomość systemu ERP, dodatkowy atut to znajomość systemu WAPRO,

  • Zdolności analityczne,

  • Znajomość zagadnień branży FMCG będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dziale zakupów,

  • Oferujemy świetną atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Miejsce pracy: Białystok.

Purella to dynamicznie rozwijający się start-up tworzący innowacyjne i funkcjonalne produkty w branży FMCG. Zarządzamy dwoma markami: Purella Superfoods www.purella.pl i BeRAW www.beraw.pl.

Poszukujemy osób pełnych pasji i zaangażowania, chętnych do budowania i rozwijania pionierskich projektów na rynku FMCG.

Przewiń do profilu firmy