Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zakupów

AC S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie istniejącym panelem dostawców w podległej kategorii zakupowej

  • Aktywne poszukiwanie nowych dostawców - uczestniczenie w procesie oceny i selekcji nowych dostawców

  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami w zakresie cen oraz warunków logistycznych

  • Realizowanie projektów oszczędnościowych związanych ze zmianami technicznymi jak i re-sourcingiem dostawców

  • Ciągłe doskonalenie i wprowadzanie nowych inicjatyw w ramach funkcjonowania Działu Zakupów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne i/lub technicznego

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakupach lub 5-letnie w zaopatrzeniu

  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i analityczne

  • Umiejętność efektywnego nawiązywania i utrzymywania relacji z dostawcami

  • Zdolność organizacyjna, silne nastawienie na realizację celu

  • Umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Znajomość komponentów elektronicznych

To oferujemy

  • Współpracę opartą o umowę o pracę

  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań, w profesjonalnym zespole

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Szkolenia

AC S.A.

AC S.A., producent nowoczesnych instalacji gazowych marki STAG.

Przewiń do profilu firmy