Specjalista ds. zakupów

Granma Projekt System sp. z o.o.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Granma Projekt System Sp.z o.o. jest prężnie rozwijającą się spółką w dziedzinie dostarczania i produkcji opakowań. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Budowanie bezpieczeństwa zakupowego poprzez dywersyfikację dostawców
  • Utrzymywanie optymalnego poziomu stanów magazynowych
  • Sporządzanie raportów i analiz związanych z wykonywaną pracą dla Zarządu Spółki
  • Utrzymywanie efektywnych kontaktów handlowych z kluczowymi dostawcami
  • Wsparcie w opracowywaniu ofert handlowych, negocjowanie umów i warunków handlowych, obejmujących: terminy dostaw, formę transportu, ceny zakupu towaru
  • Optymalizacja kosztów transportu
  • Realizacja wyznaczonych założeń kosztowych
  • Zapewnienie ciągłości dostaw i zaopatrzenia w surowce i materiały
  • Współpraca z działem produkcji, handlu oraz z partnerami zewnętrznymi
  • Planowanie i składanie zamówień na surowce i materiały oraz usługi transportowe
  • Zapewnienie dostępności surowców i materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji
  • Monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców
  • Nadzór nad kompletnością dokumentacji zakupowej, jej zgodności z wymogami korporacyjnymi oraz jej archiwizacją

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera i programów MS Office (Excel, Word)
  • Mile widziana znajomość programu Subiekt GT oraz swobodne poruszanie się po giełdzie transportowej
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków
  • Zdolność planowania i organizowania pracy własnej

Oferujemy:

  • Jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Granma Projekt System Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy