Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Granma Projekt System sp. z o.o.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie bezpieczeństwa zakupowego poprzez dywersyfikację dostawców

  • Utrzymywanie optymalnego poziomu stanów magazynowych

  • Sporządzanie raportów i analiz związanych z wykonywaną pracą dla Zarządu Spółki

  • Utrzymywanie efektywnych kontaktów handlowych z kluczowymi dostawcami

  • Wsparcie w opracowywaniu ofert handlowych, negocjowanie umów i warunków handlowych, obejmujących: terminy dostaw, formę transportu, ceny zakupu towaru

  • Planowanie transportów połączone z optymalizacją kosztów.

  • Realizacja wyznaczonych założeń kosztowych

  • Zapewnienie ciągłości dostaw i zaopatrzenia w surowce i materiały

  • Współpraca z działem produkcji, handlu oraz z partnerami zewnętrznymi

  • Planowanie i składanie zamówień na surowce i materiały oraz usługi transportowe

  • Zapewnienie dostępności surowców i materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji

  • Nadzór nad kompletnością dokumentacji zakupowej i transportowej, jej zgodności z wymogami korporacyjnymi oraz jej archiwizacją

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi komputera i programów MS Office (Excel, Word)

  • mile widziana znajomość programu Subiekt GT, Comarch ERP oraz swobodne poruszanie się po giełdzie transportowej

  • umiejętność pracy w grupie

  • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków

  • zdolność planowania i organizowania pracy własnej

To oferujemy

  • jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym

  • pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze

Granma Projekt System sp. z o.o.

Granma Projekt System jest prężnie rozwijającą się spółką w dziedzinie dostarczania i produkcji opakowań oraz dystrybucji chemii gospodarczej. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. zakupów

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.