Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Sonko Sp. z o.o.

Magazynowa 5

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • zakup materiałów niezbędnych do realizacji procesu produkcji;

  • selekcja dostawców, poprzez wyszukiwanie i tworzenie bazy potencjalnych dostawców – z kraju i z zagranicy;

  • utrzymywanie i rozwijanie współpracy z wybranymi dostawcami z kraju i z zagranicy;

  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących zakupów;

  • współudział przy wdrażaniu nowych produktów;

  • zarządzanie gospodarką odpadami.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego;

  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2;

  • znajomości pakietu MS Office;

  • umiejętności pracy w zespole;

  • silnej motywacji do pracy, dokładności;

  • samodzielności;

  • odpowiedzialności;

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę;

  • możliwość doskonalenia zawodowego w profesjonalnym zespole;

  • samodzielność w działaniu;

  • Pakiet benefitów : Prywatna Opieka Medyczna, Ubezpieczenie grupowe na życie i NNW, Karta Multisport, świadczenia świąteczne, Paczki Mikołajkowe dla dzieci.