Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

NEMAK POLAND Sp. z o.o.O firmie

NEMAK POLAND Sp. z o.o.

Towarowa 2

Bielsko-Biała

Nemak jest największym na świecie producentem najnowocześniejszych głowic cylindrów, bloków silnika, obudów sprzęgła, skrzyń biegów oraz komponentów strukturalnych na potrzeby wiodących producentów samochodowych na całym świecie. Zatrudnia ponad 22 000 pracowników i posiada 38 wydziałów produkcyjnych w 16 krajach Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej oraz Azji.

Nemak Business Services EU

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • procesowanie i monitorowanie zamówień zakupu materiałów i usług
  • monitorowanie terminowości dostaw materiałów i realizacji usług
  • współpraca z międzynarodowymi dostawcami oraz innymi zakładami Nemak Europe
  • wyszukiwanie nowych dostawców
  • zakładanie i zmiany danych dostawców w systemie SAP
  • negocjowanie cen i warunków dostawy
  • zarządzanie danymi w systemie SAP
  • sporządzanie okresowych raportów i analiz
  • zapewnienie zgodności procesu z polityką i procedurami zakupowymi

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2 (wymagana)
  • znajomość j. czeskiego lub hiszpańskiego lub niemieckiego lub węgierskiego (dodatkowy atut)
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy z zespole
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • dobrą atmosferę pracy

Prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nemak Poland Sp. z o.o. w Bielsku-Białej oraz NEMAK BSEU Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ulicy Towarowej 2, 43-300 Bielsko-Biała, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

KREUJ WSPÓLNĄ PRZYSZŁOŚĆ - TU I TERAZ!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy