Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

Wawrzaszek ISS O firmie

Wawrzaszek ISS

Leszczyńska 22

Bielsko-Biała

„Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych”, jest jednym z wiodących na świecie producentem samochodów specjalnych oraz sprzętu przeciwpożarowego, przeznaczonego dla: straży pożarnej, wojska, policji oraz służby cywilnych.

Jako zaufany partner oferuje klientom wysokiej jakości pojazdy: pożarnicze, ratownicze, lotniskowe, ratownictwa technicznego, miotacze wody, specjalistyczne kontenery,
przyczepy, podnośniki, a także pompy.

Nowoczesny park technologiczny, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, a także design produktów powoduje, że setki pojazdów oznaczonych logiem WISS znajduje swoich odbiorców na całym świecie.

Zakres obowiązków:

  • realizacja polityki zakupowej firmy
  • analizowanie rynku oraz udział w poszukiwaniu i wyborze dostawców
  • negocjowanie cen zakupów i warunków dostaw
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami i partnerami zewnętrznymi
  • dbanie o optymalny poziom stanów magazynowych
  • wdrażanie standardów i procedur związanych z procesem zakupów
  • współpraca z innymi działami

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale zakupów lub sprzedaży
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki związane z handlem)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft (w szczególności Excel) - warunek konieczny
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny
  • samodzielności
  • zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności określania priorytetów
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywności

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia
  • liczne benefity tj. dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, kartę Multisport, ZFŚS itp.
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy