Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Klient Pracuj.plO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • negocjacje handlowe, zawieranie umów oraz składanie zamówień zakupowych,

  • zapewnienie terminowości i realizacji dostaw

  • poszukiwanie nowych dostawców,

  • optymalizowanie poziomów zapasów,

  • analiza i monitorowanie rynku dostawców,

  • przygotowywanie raportów miesięcznych oraz raportów towarowych,

  • dokumentowanie i rozliczanie procesu zakupowego,

  • reklamowanie towarów i usług,

  • budowanie pozytywnego wizerunku Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (preferowany kierunek techniczny, handlowy, logistyka),

  • min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów,

  • wiedza na temat procesów i procedur zakupowych,

  • doświadczenie w negocjacjach zakupowych,

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),

  • dobra znajomość języka angielskiego min. B1 (swobodna komunikacja ustna i pisemna),

  • dobra organizacja pracy,

  • łatwość w nawiązywaniu, budowaniu i utrzymywaniu relacji z dostawcami,

  • znajomość systemów klasy ERP (IFS) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • praca w renomowanej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji

  • atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do Karty Multisport, karta podarunkowa na święta, dofinasowania do wypoczynku, lekcje j. angielskiego).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne