Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

Martes Sport Sp. z o. o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Efektywna współpraca z dostawcami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Tworzenie budżetów zakupowych i polityki cenowej

  • Zarządzanie cyklem życia produktów

  • Kontrola dostaw, stanów magazynowych i optymalizacja zapasu

  • Bieżąca analiza sprzedaży, poziomu marży i rotacji towaru

  • Monitorowanie i analiza rynku oraz trendów w modzie i sporcie

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności logicznego i analitycznego myślenia

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenia wyższego - preferowane kierunki z zakresu nauk ścisłych

  • Umiejętności negocjacyjnych

  • Zaawansowanej znajomości pakietu MS Excel

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Silnej orientacji na realizację celu

  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole

  • Doskonałej organizacji i pracy pod presją czas

  • Znajomość branży obuwniczej lub sportowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Młody i zgrany zespół

  • Karta Multi Sport PLUS

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

  • Zdobywanie nowych doświadczeń

  • Motywacyjny system premiowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Martes Sport Sp. z o. o.

Interesujesz się Sportem?

Dołącz do grona najlepszych !

Jesteś osobą pełną entuzjazmu, a do tego chcesz zdobyć cenne doświadczenie?

Martes sport to 25 lat działalności, blisko 300 sklepów sportowych w Polsce i za granicą, ponad 3000 zatrudnionych osób, bogate portfolio marek oraz rozbudowana sieć logistyczna.

Przewiń do profilu firmy