Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

ASK Poland sp. z o.o.

Wyzwolenia 74

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • negocjacje z dostawcami zgodnie z wytyczonymi celami budżetowymi,

  • przygotowywanie i emisja zamówień zakupowych, umów,

  • utrzymywanie kontaktu z dostawcami,

  • poszukiwanie alternatywnych, konkurencyjnych dostawców w stosunku do już istniejących,

  • stały monitoring rynku dostawców,

  • odpowiedzialność za ciągłą pracę na rzecz redukcji kosztów,

  • współpraca z centralnym Działem Zakupów ASK Industries.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • biegła znajomość obsługi komputera,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stałą praca w dużej, rozwijającej się firmie;

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Dofinansowanie do wypoczynku;

  • Świadczenie pieniężne świąteczne;

  • Program poleceń;

  • Umowa o pracę na pełny etat;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Szkolenia;

  • Szkolenia językowe;

  • Brak dress codu;

  • Parking dla pracowników;

  • Ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzystnych warunkach;

  • Przyjazna atmosfera;

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości za pomocą przycisku Aplikuj teraz lub bezpośrednie złożenie w siedzibie firmy:

ASK Poland Sp. z o.o., ul. Wyzwolenia 74, 43-300 Bielsko-Biała Tel.(33)812 07 91

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy. Produkujemy m. in. dla takich marek jak Fiat, Audi, Porsche, BMW, Alfa Romeo, Peugeot.

Przewiń do profilu firmy