Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o.O firmie

LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o.

LG 1a

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem fabryka powstała w 2016 roku i zajmuje się produkcją baterii litowo-jonowych do aut elektrycznych takich marek jak m.in. Audi, Jaguar, VW, Ford czy BMW. Obecnie zatrudniamy prawie 3000 pracowników w naszych 5 zakładach.

W związku z dynamicznym rozwojem nowego biznesu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 2 lata bez okresu próbnego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Czynny udział w projekcie greenfield – jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową
  • Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Kantynę pracowniczą – dofinansowane obiady, dania koreańskie, duży wybór deserów
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie zamówień zgodnie z planem produkcji oraz codzienna kontrola dostaw
  • Rejestracja dokumentów przewozowych w systemie
  • Terminowa rejestracja i kontrola faktur
  • Zapewnienie zgodności procesu zakupowego z polityką firmy
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami audytowymi i raportowanie
  • Egzekwowanie strategii dostaw
  • Zapewnienie zgodności zamówień z kodami towarów
  • Zapewnienie zgodności danych dostawców w systemie ze stanem faktycznym
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej (przygotowanie zamówień, nadzór nad ich terminową kompletacją, utrzymywanie dobrych relacji z klientami wewnętrznymi i dostawcami)

Wymagania

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w dziale zaopatrzenia
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość SAP/ERP
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Orientacja na cel

CV prosimy składać w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy