Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

AiFO GROUPO firmie

  • Łany 23, Bochnia
    Bochnia, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AiFO GROUP

Łany 23

Bochnia

Twój zakres obowiązków

  • negocjacje i optymalizacja zakupów;

  • utrzymywanie relacji i bieżąca współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;

  • poszukiwanie nowych produktów i dostawców;

  • bieżąca obsługa zamówień i koordynacja dostaw;

  • optymalizacja i utrzymywanie właściwych stanów magazynowych;

  • przygotowanie analiz i zestawień;

  • kompletowanie dokumentacji zgodnie ze standardami firmy;

  • współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ewentualne średnie kierunkowe);

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość programu Excel;

  • biegła obsługa komputera i programów (środowisko Windows, MS Office, ERP OPTIMA);

  • doświadczenie na stanowiskach wymagających kompleksowej obsługi procesów B2B;

  • zdolności analityczne;

  • rozumienie zagadnień technicznych;

  • umiejętność rozwiązywania problemów poprzez poszukiwanie alternatywnych rozwiązań;

  • dociekliwość zmierzająca do jasnej identyfikacji celów i priorytetów oraz finalizacji projektów;

  • uczciwość, sumienność, zaangażowanie i gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznej, pełnej pasji i działającej na międzynarodowych rynkach firmie;

  • dołączenie do zaangażowanego i zgranego zespołu

  • możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego;

  • dostęp do profesjonalnych szkoleń;

  • narzędzia niezbędne do pracy;

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

AiFO GROUP

AiFO GROUP sp. j. – Lider branży komponentów dla chłodnictwa. Produkujemy i dystrybuujemy podzespoły do komercyjnych urządzeń chłodniczych i gastronomicznych.

Przewiń do profilu firmy